OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PRZYGOTOWANIA DO PROJEKTU

Kujawsko-Pomorska Komenda OHP wraz z podległymi jednostkami oraz zagranicznymi partnerami pracuje aktualnie nad nowy projektem Wolontariatu Europejskiego w ramach programu Erasmus+, który miałby się rozpocząć jesienią tego roku w Toruniu, Włocławku i Bydgoszczy.

W projekcie wezmą udział również nowi zagraniczni partnerzy pozyskani do współpracy w trakcie międzynarodowego szkolenia w Mollinie w Hiszpanii. Szkolenie „Coaching the learning process in EVS” było zorganizowane przez hiszpańską Narodową Agencję Programu Erasmus+. Wzięło w nim udział ponad 20 osób z 13 krajów, w tym specjalista ds. projektów i wymian międzynarodowych WK OHP Paulina Pawłowska. Jego tematyką było wspieranie procesu uczenia się w projektach EVS oraz edukacja poza formalna. Wydarzenie było doskonałą okazją do pozyskania nowej wiedzy, wymiany doświadczeń i poglądów a także poznania nowych organizacji. Sądzimy, że przeniesie się to na wysoką jakość nowego projektu.

PRZYG1 Uczestnicy szkolenia  „Coaching the learning process in EVS”
PRZYG2 Uczestnicy z Hiszpanii, Finlandii, Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec

ERASMUS  NOWE

Ten projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

 

 


 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007