OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

TARGI  EDUKACJI  I  PRACY  W  ŚWIECIU

Dnia 5 kwietnia 2018 roku Młodzieżowe Centrum Kariery w Świeciu przy współpracy z  Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Świeciu zorganizowali Targi Edukacji i Pracy, które odbyły się w auli szkoły.

Na rozpoczęciu wydarzenia wystawców oraz przybyłą młodzież powitała kadra Młodzieżowego Centrum Kariery w Świeciu oraz Dyrektor Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Świeciu. Odbiorcami targów byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjalnych z terenu powiatu świeckiego. Zaproszona młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą szkół średnich, policealnych oraz uczelni wyższych. Wśród zaproszonych gości byli także przedstawiciele instytucji rynku pracy oraz pracodawcy oferujący możliwość zatrudnienia.

W Świeckich Targach wzięli udział: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy, firma Polomarket, Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A, SOLID SECURITY Sp. z o.o, Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. k., Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu, Zespół Szkół Ogólnokształcących
i Policealnych w Świeciu, ESSO DELTA w Grudziądzu a także Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej "Inkubator Przedsiębiorczości", Lokalna Grupa Działania oraz Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu.

Atrakcjami oferowanymi podczas przedsięwzięcia były wykłady przeprowadzone przez przedstawiciela Powiatowego Urzędu Pracy w Świeciu na temat rozpoczęcia działalności gospodarczej oraz wykład przeprowadzony przez przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu o blaskach i cieniach pracy w służbie.

Targi Edukacji i Pracy cieszyły się sporym zainteresowaniem, a udział w nich to doskonała okazja dla tegorocznych absolwentów do poznania oferty kształcenia oraz możliwości podjęcia krótkoterminowego zatrudnienia.

SWIEC1 Pośrednik pracy w trakcie promocji Młodzieżowego Centrum Kariery w Świeciu.
SWIEC3 Wystawcy w trakcie targów
SWIEC4 SWIEC5
SWIEC6 Przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy w Świeciu oraz
SWIEC7  Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu w trakcie wykładu.
SWIEC2 Uczestnicy targów.
   
   

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007