OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

IV TARGI EDUKACJI I PRACY W WĄBRZEŹNIE

19 kwietnia br. w  Auli Liceum Ogólnokształcącego w Wąbrzeźnie, odbyły się Targi Edukacji i Pracy, zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa  Pracy w Wąbrzeźnie.

To czwarta  taka  impreza  w powiecie wąbrzeskim skierowana do młodzieży ostatnich klas maturalnych, która stoi przed wyborem dalszej drogi kształcenia, a także do osób poszukujących zatrudnienia. Młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół z województwa kujawsko –pomorskiego, a  osoby poszukujące zatrudnienia mogły otrzymać oferty pracy krótkoterminowej i stałej, w kraju i za granicą. 
Uroczystego otwarcia Targów dokonał  Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy w Toruniu Beata Polkowska wraz z Wicestarostą Wąbrzeźna Panią Bożeną Szpryniecką. Przywitały wystawców oraz zgromadzonych gości, w tym dyrektora PUP Wojciecha Dombrowskiego, dyrektora LO Aleksandra Czarneckiego. Swoje stoiska i bogatą ofertę zaprezentowało wiele szkół, instytucji oraz pracodawców  w tym m.in.: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Wyższa Szkoła Bankowa,  Kujawsko- Pomorska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Demokracji, szkoły policealne, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej w Toruniu,  Powiatowy Urząd Pracy  w Wąbrzeźnie, Wojskowa Komenda Uzupełnień, Agencja Randstad, Agencja Manpower, Agencja GP People. Pośrednik z Punktu Pośrednictwa Pracy w Wąbrzeźnie udzielała informacji o dostępnych ofertach pracy, możliwościach zatrudnienia na lokalnym rynku oraz zachęcała młodzież do korzystania z usług świadczonych przez Ochotnicze Hufce Pracy.

WABRZ2 Otwarcie Targów – głos zabiera Wicestarosta Wąbrzeźna Pani Bożena Szpryniecka.
WABRZ1 Młodzież podczas rozmowy z wystawcą.
WABRZ3 Swoje stoiska i bogatą ofertę zaprezentowało wiele szkół, instytucji oraz pracodawców.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007