OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

BYDGOSKI FESTIWAL NAUKI

W dniach 22-23 maja 2019 r. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy uczestniczyło, jako jeden z  partnerów w X Bydgoskim Jubileuszowym Festiwalu Nauki. Impreza ma na celu przybliżenie mieszkańcom miasta, w przystępny sposób, różnych dyscyplin naukowych a także rozbudzenie zainteresowań kulturą i sztuką.

W trakcie dwóch dni imprezy pośrednik pracy/asystent EURES oraz specjalista ds. programów i szkoleń obsługiwały punkty informacyjne zorganizowane na terenie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego. Przedstawiały młodzieży ofertę programową CEiPM. W tym czasie doradca zawodowy prowadził cztery warsztaty, których tematyką były „Style zachowań i osobowości – badanie kompetencji zawodowych” oraz „Budowanie przyszłości zawodowej – analiza własnych zainteresowań i predyspozycji”. Podczas zajęć przybliżono zasady wyboru zawodu a uczestnicy na podstawie przeprowadzonych testów mogli spróbować zaplanować swoją karierę zawodową.

Bydgoski Festiwal Nauki cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Bydgoszczy i co roku jest doskonałą okazją do popularyzacji wiedzy i poszerzenia umiejętności z wielu dziedzin.

BFN 1 Pośrednik pracy informuje o zasadach korzystania z usług MBP w Bydgoszczy
BFN 2 Doradca zawodowy prowadzi warsztaty.

 

 

          
 

 

  

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007