OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ZMAGANIA SPORTOWE NA ORLIKU

17 maja odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Drużyn Orlikowych o Puchar Komendanta Kujawsko Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Toruniu, zawodników gościł 2-1 Hufiec Pracy w Brodnicy.

W turnieju wzięło udział sześć drużyn reprezentujących jednostki wychowawcze z terenu całego województwa. Mecze rozgrywane były na boisku ,,Orlik’’ przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy. Nad właściwym przebiegiem rozgrywek, zgodne z regulaminem PZPN, czuwali sędziowie. Piłkarze pokazali wysoki poziom, ich ducha walki nie zgasił nawet rzęsisty deszcz.

W pierwszym etapie rozgrywki odbywały się w 2 grupach, następnie najlepsi grali o podium. W finale spotkały się drużyny z Bydgoszczy i Torunia, po ambitnej walce najlepsi okazali się ci pierwsi. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy z HP Włocławek, czwarte – HP Inowrocław, piąte – gospodarze, czyli HP Brodnica, szóste – OSiW Grudziądz. Tego dnia najlepsze okazały się ekipy z Bydgoszczy i Włocławka. Sędziowie wybrali najlepszego zawodnika, którym okazał się Marcel Zimmerman z Torunia. Wyłonieni zostali także: najlepszy strzelec – Mikołaj Jerzakowski oraz najlepszy bramkarz – Marcin Michałowski, obaj z HP Bydgoszcz.

orlik1 Otwarcia turnieju dokonała Magdalena Golubska, Komendant 2-1 HP. Wychowawca Marek Bukowski przedstawił regulamin i ogólne zasady.
orlik2 Drużyny z Torunia i Inowrocławia podczas meczu.
orlik3 Brodnica rozegrała z Grudziądzem mecz o piąte miejsce.
orlik4 Mecz finałowy – drużyny z Torunia i Bydgoszczy.
orlik5 Wręczenia odznaczeń i nagród dokonali zastępca Komendant Wojewódzkiego Michał Krzemkowski oraz Komendant 2-1 HP Magdalena Golubska
orlik6 Zawodnicy pokazali wysoki poziom.
orlik7 Drużyny z podium – Bydgoszcz, Toruń, Włocławek.

 

 

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007