OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

DNI OTWARTYCH FUNDUSZY EUROPEJSKICH W INOWROCŁAWIU

W dniu 13 maja 2016 roku w inowrocławskich jednostkach obchodzono Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez Hufiec Pracy oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Inowrocławiu.

Tego dnia można było obejrzeć wystawę poświęconą UE (zabytki, flagi) oraz uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach. Pierwsza część obchodów skierowana była  do dzieci. Gościliśmy przedszkolaków, które uczestniczyły w zajęciach animacyjnych i plastycznych o tematyce unijnej. Druga część spotkań nakierowana była na starszych odbiorców, którzy zapoznali się z aktualnie prowadzonymi projektami unijnymi oraz pozytywnymi korzyściami korzystania z funduszy europejskich. Dla osób w wieku 18-25 lat przygotowano prelekcję poświęconą tematyce legalnej pracy w ramach sieci EURES.

Przedsięwzięcie miało na celu rozpowszechnienie i promocję projektów zrealizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej.

DNI1 Najmłodsi uczestnicy inowrocławskich Dni Funduszy Europejskich
DNI2 Pani Angelika Maruszewska z Lokalnej Grypy Działania „Czarnoziem na soli” podczas omawiania zasad zakładania własnej działalności z wykorzystaniem środków unijnych.
DNI3 Przedstawicielka „PROMEDICAL24” w trakcie przedstawiania aktualnych ofert pracy za granicą.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007