OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

INOWROCŁAWSKA GIEŁDA PRACY

12 maja br. w Inowrocławiu odbyło się spotkanie z pracodawcą. Młodzieżowe Centrum Kariery w Inowrocławiu w celu aktywizacji ludzi młodych, po raz kolejny zorganizowało giełdę pracy.

Zaproszony na spotkanie z młodzieżą pracodawca przedstawił ofertę pracy na stanowisku magazynier-operator wózka jezdniowego. Pracodawca proponował zatrudnienie osobom posiadającym uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego. Podczas spotkania można było poznać specyfikę pracy na ww. stanowisku, oraz szczegóły dotyczące procesu zatrudnienia. Mimo stawianych wymagań oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem, również ze strony pań.

W trakcie spotkania Pracodawca udzielał odpowiedzi na pytania zadawane przez uczestników giełdy. Inowrocławska giełda pracy dała młodym ludziom możliwość uzyskania informacji na temat oferowanych miejsc pracy, jak również szansę zaprezentowania swojej kandydatury w bezpośredniej rozmowie z pracodawcą.

Giełda pracy to atrakcyjna forma poszukiwania pracy, zarówno dla pracodawców, jak i poszukujących pracy. Niektórzy uczestnicy twierdzą, że daje ona możliwość mniej formalnego spotkania z pracodawcą, co przekłada się na mniejszy stres podczas autoprezentacji.

MCK INO Pracodawca omawia szczegóły oferty pracy na zorganizowanej przez MCK Inowrocław giełdzie pracy.
   
   

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007