OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

KREOWANIE WIZERUNKU W INOWROCŁAWIU ZAKOŃCZONE

14 maja  br. w Młodzieżowym Centrum Kariery w Inowrocławiu  zakończyły się warsztaty z zakresu kreowania wizerunku.

Od 6 do 14 maja 2017 roku uczestnicy projektu „Akcja aktywizacja – YEI” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach  Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych wzięli udział w warsztatach z zakresu kreowania wizerunku połączonych z usługą stylisty oraz metamorfozą.

W części teoretycznej warsztatów młodzież została uświadomiona, że w dzisiejszych czasach to, w co się ubieramy i jak kreujemy nasz wizerunek, wpływa na ocenę naszych kompetencji. Zajęcia miały na celu zwiększenie samooceny uczestników projektu, nauczenie ich sposobów autoprezentacji oraz dbania o siebie.

Młodzież znająca już zasady dress codu z pomocą specjalisty ds. kreowania wizerunku przeszła metamorfozę, która poprzedzona była  profesjonalną konsultacją fryzjersko-kosmetyczną.

Kolejnych etapem warsztatów była usługa stylisty, która stanowiła pomoc przy wyborze i zakupie stroju przez uczestnika, w którym będzie on mógł zaprezentować się pracodawcy.

Warsztaty z zakresu kreowania wizerunku pozwoliły nabyć uczestnikom praktyczną wiedzę oraz umiejętności zasad dress codu oraz sposobów autoprezentacji i wizażu a także nabyć kompetencje w zakresie prezentowania się podczas rozmów o pracę oraz w innych sytuacjach strategicznych dla własnego rozwoju zawodowego.

Podsumowując, warsztaty były sukcesem przede wszystkim dla samych uczestników, którzy przeszli niełatwą drogę do tego aby stać się świadomymi i pewnymi siebie na rynku pracy.

MCKINO1 Uczestniczka projektu podczas profesjonalnej usługi wizażystki.
MCKINO2 Po zakończonej metamorfozie.
MCKINO3 Nowa odsłona.

 

obudz

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007