OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

OHP NA DNIU DZIECKA W OGRODACH PREMIERA

1 czerwca 2019 roku delegacja Kujawsko-Pomorskiej WK OHP, wraz z delegacjami innych jednostek OHP, brała udział w organizacji stoiska Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na pikniku z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Warszawie w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Wszystkie działania jednostek koordynowała Komenda Główna OHP. Już po raz siódmy ogrody Kancelarii Premiera zostały otwarte dla dzieci i ich opiekunów. Kadra OHP przygotowała mnóstwo atrakcji – od licznych dekoracji po stoiska, przy których dzieci mogły miło, twórczo i aktywnie spędzić czas.

Przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiej Komendy z Wojewódzką Komendant Małgorzatą Taranowicz na czele przygotowali i obsługiwali najbardziej popularne stoiska -  malowanie toreb i koszulek według szablonów, wyrób przypinek, formowanie figurek z balonów oraz strefa malucha.

Pozostałe jednostki przygotowały wyplatanie z wikliny, zaplatanie kolorowych warkoczyków, przygotowywanie biżuterii, ozdób do włosów i łapaczy snów, malowanie buziek i figurek, warsztaty plastyczne, lepienie i zdobienie gliny oraz duże bańki mydlane.  

Odwiedzający stoisko MRPiPS mogli zapoznać się z ofertą Ochotniczych Hufców Pracy oraz Elektronicznego Centrum Aktywizacji Młodzieży.

NAR1 NAR2
NAR4 NAR10
NAR12 NAR3
NAR8 NAR9
NAR6 NAR13

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007