OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

SUKCES UCZESTNIKA INOWROCŁAWSKIEGO HUFCA

Dnia 29 maja 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 odbył się wernisaż prac IX Edycji Konkursu Fotograficznego pt.: „Malownicze Pejzaże Powiatu Inowrocławskiego” pod  patronatem Starosty Inowrocławskiego – Tadeusza Majewskiego, w którym II miejsce zajął uczestnik inowrocławskiego hufca.

Wśród 240 prac nadesłanych na konkurs wyróżnienie oraz kwalifikacje do wystawy otrzymały prace  uczestników Hufca Pracy w Inowrocławiu.

Nagrodzony został Jakub Soboniak. Uczestnik na swojej pracy uwiecznił miejscowość Kościelec, w której na co dzień mieszka. Jury była pod wrażeniem fotografii i postanowiła przyznać Jakubowi II miejsce. Wyróżniona poprzez kwalifikację do wystawy została również praca kolejnej naszej uczestniczki Natalii Folga, która także interesuje się fotografią i w każdej wolnej chwili utrwala w obiektywie piękne miejsca czy zjawiska natury.

 Celem  przedsięwzięcia było rozbudzenie zainteresowania naturalnym środowiskiem uwrażliwienie młodzieży na piękno krajobrazu i wypracowanie umiejętności dostrzegania charakterystycznych, malowniczych walorów regionalnego pejzażu.

Dla uczestników inowrocławskiego hufca był to duży sukces, że  ich prace zostały wyróżnione, pokazane na wernisażu szerokiemu gronu. Jakub Soboniak  otrzymał nagrodę oraz pamiątkowy dyplom.

WER Jakub Soboniak wraz z panem Robertem Gołdeckim - Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia
   

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007