OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WICEMINISTER EDUKACJI NARODOWEJ MARZENNA DRAB  W GRUDZIĄDZU     

W dniu 13 maja 2016 roku w grudziądzkim Ośrodku Szkolenia i Wychowania na premierze filmu promującego akcję „Narodowego Czytania” powieści ,,Quo Vadis”  gościła Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Marzenna Drab oraz Wojewódzki Komendant OHP Małgorzata Taranowicz.

Młodzież dzieliła się z gościem wrażeniami z pracy na planie filmu. Pani Minister wyraziła uznanie dla pomysłodawcy Pana Ryszarda Majchrzaka – kierownika OSiW oraz reżysera Pani Eweliny Pijanowskiej – wychowawcy Ośrodka.  Uczestnicy skorzystali z okazji by pochwalić się swoimi ostatnimi sukcesami, których dowodem są liczne puchary.

Wojewódzki Komendant Małgorzata Taranowicz zapoznała gościa ze specyfiką pracy realizowanej w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu. Pani Wiceminister  Marzenna Drab doceniła istotę zadań realizowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy.

Na ręce Pani Wiceminister przekazany został list skierowany do Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz z kopią filmu, które zadeklarowała przekazać do adresata. Sama również otrzymała w prezencie od młodzieży egzemplarz płyty z filmem.

Na zakończenie wizyty Pani Minister zaprosiła uczestników wraz kadrą do wizyty w  Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie. Obiecała również wsparcie dla działań realizowanych przez Kujawsko – Pomorską WK OHP w Toruniu.

WICE1 Wspólne zdjęcie uczestników spotkania. Czwarta z lewej Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Marzenna Drab, piąta Wojewódzki Komendant OHP Małgorzata Taranowicz.
WICE2 Ekran początkowy z tytułem filmu podczas premiery.
WICE3 Okładka filmu.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007