OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WIECZÓR MARZEŃ W ZOO

31 maja 2017 roku Środowiskowy Hufiec  Pracy w Toruniu po raz kolejny wziął udział w  imprezie charytatywnej „Wieczór marzeń w ZOO”.

Impreza skierowana jest do chorych i niepełnosprawnych dzieci z Hospicjum „Nadzieja”, Fundacji „Daj szansę”, Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Autyzmem, Fundacji „Serce dzieciom” oraz uczniów szkół specjalnych.

Młodzież z toruńskiego hufca czuwała nad prawidłowym przebiegiem akcji, aktywnie uczestniczyła w imprezie, pomagając w sprawach organizacyjno-porządkowych. Wielką atrakcją cieszyła się grochówka przygotowana przez uczestników,  przyuczających się do zawodu kucharza w hufcowym warsztacie gastronomicznym.

Gościem specjalnym imprezy był  Prezydent Torunia Pan Michał Zaleski, który również skosztował grochówki i pochwalił działania toruńskiej młodzieży na rzecz społeczności lokalnej. Po wypełnieniu obowiązków uczestnicy hufca mogli skorzystać z wielu atrakcji jakie zaplanowano dla gości, miedzy innymi zwiedzić Ogród z przewodnikiem.  

Działania na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych, bezinteresowna pomoc potrzebującym to postawy, których kształtowanie jest ważnym elementem pracy wychowawczej w toruńskim Środowiskowym Hufcu Pracy.

WMARZ4 Prezydent Torunia Michał Zaleski (czwarty z prawej)  z młodzieżą OHP.
WMARZ3 Prezydent Torunia skosztował grochówki.
WMARZ1 Uczestnicy akcji  z Dyrektor Ogrodu Zoobotanicznego  Panią Beatą Gęsicką (trzecia z lewej).
WMARZ2 Atrakcje przygotowane dla dzieci.
   

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007