OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

KREOWANIE WIZERUNKU

11 maja 2017 roku grupa 19 beneficjentów projektu „Akcja aktywizacja -YEI” realizowanego przez  Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży we Włocławku uczestniczyli w warsztatach kreowania wizerunku.

Dobór fryzury i zakup stroju odpowiedniego na rozmowę kwalifikacyjną było elementem metamorfozy, która pozwoliła na kreowanie wizerunku profesjonalnego pracownika. Metamorfoza była poprzedzona zajęciami z zakresu kreowania wizerunku, które odbyły się w dniach 9-10 kwietnia br. Zajęcia prowadzone były z podziałem na grupy –osobno mężczyźni i kobiety. Zajęcia miały na celu zwiększenie samooceny uczestników projektu, nauczenie ich sposobów autoprezentacji oraz dbania o siebie. Poprzez udział w zajęciach młodzież nabyła kompetencje w zakresie prezentowania się podczas rozmów o pracę oraz w innych sytuacjach strategicznych dla własnego rozwoju zawodowego. Zajęcia miały uświadomić młodzieży, że w dzisiejszych czasach, to w co się ubieramy i jak kreujemy nasz wizerunek wpływa na ocenę naszych kompetencji.

Znając najważniejsze zasady dress codu oraz sposoby stylistów każdy może stać się pewniejszy siebie w różnych sytuacjach życiowych, jak np. rozmowa o pracę, rozmowa z przełożonym, wystąpienia publiczne i wiele innych.

MET1 Usługa kosmetyczki.
MET2 Efekt metamorfozy uczestnika projektu.
   

 

obudz

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007