OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

W NOWEM O PRACY  WAKACYJNEJ

Punkt Pośrednictwa Pracy w Nowem nad Wisłą zorganizował 20 maja 2016 roku w miejscowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych spotkanie rekrutacyjne z udziałem zaproszonego pracodawcy.

Poszukiwano osób chętnych do podjęcia zatrudnienia w okresie wakacji letnich na stanowisko pracownika sezonowego do miejscowości nadmorskich. W roli pracodawcy wystąpił Koordynator ds. rekrutacji w ogólnopolskiej sieci supermarketów spożywczych – Pani Natalia Rapczyńska.

Młodzież przybyła na giełdę pracy zapoznała się z proponowanymi warunkami zatrudnienia. Po spotkaniu ogólnym rekruter starał się poznać każdego kandydata w trakcie rozmowy indywidualnej. W oparciu o pozyskane informacje z CV i krótkich autoprezentacji podjęte zostały decyzje personalne.

Praca w wakacje to nowe i niekiedy pierwsze doświadczenia zawodowe. A zarobione pieniądze, można przeznaczyć na zakup roweru lub swojego pierwszego małego autka. Każda z młodych osób obrała sobie własny cel realizacji marzeń. Giełda pracy zakończyła się z sukcesem. Zadowoleni byli zarówno przyszli pracownicy, jak i pracodawca, który wyraził chęć dalszej współpracy z PPP Nowe.

gielnow1 Pracodawca omawia zgromadzonej młodzieży warunki zatrudnienia
gielnow2 Rozmowy rekrutacyjne pracodawcy z uczestnikami spotkania

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007