OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ZAKOŃCZONO INDYWIDUALNE DORADZTWO ZAWODOWE W INOWROCŁAWSKIM MCK

W Młodzieżowym Centrum Kariery w Inowrocławiu w dniu 17 maja 2019 roku zakończyły się  indywidualne spotkania z doradcą zawodowym w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia-YEI” realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Zajęcia miały na celu identyfikację potrzeb osób pozostających bez zatrudnienia. Uczestnicy projektu w trakcie spotkań z doradcą zawodowym omawiali możliwości wyboru swojej dalszej ścieżki zawodowej. Korzystając z takich narzędzi jak np. barometr zawodów, młodzi ludzie mają szansę zapoznania się z zawodami deficytowymi na inowrocławskim rynku pracy, a tym samym dokonać właściwego wyboru kursu zawodowego jaki będą niebawem realizować. Omówiono także realne szanse na zatrudnienie w danej branży.

Osoby uczestniczące w spotkaniach indywidualnych chętnie odpowiadali na pytania doradcy zawodowego. Wyposażeni w nową wiedzę niebawem rozpoczną grupowe warsztaty aktywnego poszukiwania pracy.

MCKINOWROCLAW1 Doradca zawodowy Paulina Porwoł prowadzi indywidualną rozmowę uczestnikiem projektu „Od szkolenia do zatrudnienia-YEI”.

  

stawiam_logo

Projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007