OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

NAJBARDZIEJ AKTYWNI NAGRODZENI

W dniu 19 czerwca uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Grudziądzu, w ramach nagrody dla uczestników najbardziej aktywnych, wybrali się wraz z wychowawcą do Rodzinnego Parku Rozrywki. Mega Park położony jest w malowniczej okolicy w pobliżu Wielkiego Jeziora Rudnickiego.

To centrum edukacji i rozrywki powstało 1 Maja 1997 roku. Zaczęto od skromnego rancza, lecz po  kolejnych rozbudowach powstało Zoo, Dziki Zachód czyli Miasteczko Westernowe Kansas oraz Mexico City.

Podczas wycieczki uczestnicy mieli okazję przenieść się miliony lat wstecz – do krainy dinozaurów, które okazały się być jak prawdziwe – oddychały, poruszały się i wydawały dźwięki. Ponadto zwiedzono podwodny świat morskich olbrzymów oraz krainę owadów – gigantów. Ostatnią ekspozycję stanowiła Kraina Baśni – młodzież mogła cofnąć się do swojego dzieciństwa i zrobić zdjęcie z ulubioną postacią z bajek i legend, jak „Pinokio” czy „Kot w butach”. Na zakończenie wycieczki odbyło się przedstawienie w Westernowym Amfiteatrze. Uczestnicy zapowiedzieli chęć uczestnictwa w podobnych wycieczkach rekreacyjno – edukacyjnych.

AGN 1 Przed Parkiem Jurajskim.
AGN 2 Przy eksponacie z ery dinozaurów.
AGN 3 Uczestniczki Patrycja i Joasia z motylem – gigantem.
AGN 4 Podczas seansu w westernowskim amfiteatrze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007