OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO W INOWROCŁAWIU

W dniu 27 czerwca 2018 r. wyróżniający się uczestnicy z inowrocławskiego Hufca Pracy udali się do Balczewa do stadniny koni MORGAN.  Spotkanie młodzieży miało charakter edukacyjno- przyrodniczy. Nie zabrakło również podsumowania wydarzeń z minionego roku szkolnego.

Młodzi miłośnicy przyrody mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcji na łonie natury. Podczas pobytu w stadninie, uczestnicy wykorzystali czas na naukę właściwej pielęgnacji zwierząt. Każdy mógł przejechać się również konno pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Dla większości z uczestników był to pierwszy kontakt z tego typu rekreacją. Dla relaksu młodzi ludzie udali się na przejażdżkę bryczką. Zwieńczeniem wycieczki była chwila odpoczynku w miejscowej leśniczówce.

Po powrocie do stadniny na uczestników czekało ognisko wraz ze słodkim poczęstunkiem. Pobyt w Balczewie, z daleka od zgiełku miasta miał wartość nie tylko edukacyjną, ale był odskocznią od codziennych spraw i obowiązków. Młodzież podsumowała najważniejsze chwile w minionym roku szkolnym, które z pewnością zapiszą się w ich pamięci na długi czas.

PRS 2 Nauka jazdy konnej
PRS 3 Grupa pierwsza po zakończonej nauce jazdy konnej
PRS 4 Przejażdżka po lesie
PRS 5 W leśniczówce Nadleśnictwa Gniewkowo

 

 

 

 

 

 

  

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007