OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PORADY ZAWODOWE W TORUŃSKIM ARESZCIE ŚLEDCZYM

W dniach od 20 do 26 czerwca 2017 r. w Areszcie Śledczym w Toruniu miał miejsce cykl szkoleń dotyczących aktywnego poszukiwania pracy, skierowanych do osób osadzonych w areszcie. Prowadzone przez specjalistę ds. rozwoju zawodowego CEiPM w Toruniu zajęcia odbyły się w ramach długofalowej współpracy pomiędzy Aresztem Śledczym w Toruniu oraz toruńskim CEiPM.

Podczas warsztatów uczestnicy poznali różne formy zatrudnienia, tworzyli własne dokumenty aplikacyjne a także zapoznali się z zasadami właściwego przygotowania oraz zachowania się na rozmowie kwalifikacyjnej. Słuchacze zdobyli także wiedzę z zakresu umiejętnego poruszania się na rynku pracy oraz znajdowania właściwych dla siebie ofert pracy.

Uczestnicy wykazywali duże zainteresowanie poszczególnymi tematami warsztatów, a zwłaszcza aktualnymi przepisami prawnymi obowiązującymi obecnie na rynku pracy. Prowadzący szkolenia specjalista ds. rozwoju zawodowego CEiPM w Toruniu Michał Banicki wyjaśniał wszystkie nurtujące słuchaczy kwestie, a także zaprezentował aktualną ofertę toruńskiego CEiPM w zakresie rynku pracy. Podobne szkolenia dla podopiecznych toruńskiego Aresztu Śledczego będą kontynuowane w przyszłości.

areszt Warsztaty dla podopiecznych toruńskiego aresztu to stały element współpracy tej instytucji z CEiPM w Toruniu.


 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007