OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

AKTYWNIE Z MCK ŚWIECIE 

Dnia 2 czerwca 2017 roku Młodzieżowe Centrum Kariery w Świeciu wraz z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu zrealizowały Dzień Aktywności Fizycznej.  

Przedsięwzięcie rozpoczęło się od przywitania uczestników spotkania przez kadrę Młodzieżowego Centrum Kariery oraz Dyrekcję Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych. W imprezie wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym, młodzież gimnazjalna oraz licealiści, którzy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zaplanowanych atrakcjach. Wydarzenie miało na celu zachęcenie najmłodszych do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozbudzenia w  młodzieży świadomości prowadzenia zdrowego trybu życia na co dzień.

Całe wydarzenie odbywało się na świeżym powietrzu co sprzyjało integracji oraz było urozmaiceniem codziennych zajęć szkolnych.  Spotkanie było doskonałą okazją do poznania przez przedszkolaków swoich starszych kolegów, a także ukazania szkoły ponadgimnazjalnej jako miejsca nie tylko nauki ale także doskonałej zabawy. Dodatkowo licealiści chętnie integrowali się z gimnazjalistami nawiązując nowe znajomości.  Natomiast kadra Młodzieżowego Centrum Kariery miała możliwość promocji swojej jednostki, poprzez zaprezentowanie oferowanych usług oraz zaproszenia młodzieży do współpracy.

SWIEC5 Pamiątkowe zdjęcie na zakończenie spotkania
SWIEC3 Kadra MCK z przedszkolakami
SWIEC4 Aktywna integracja gimnazjalistów i licealistów
 
   

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007