OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

KIERMASZ WAKACYJNYCH OFERT PRACY

MCK w Inowrocławiu zorganizowało 27 czerwca 2016 „Kiermasz Wakacyjnych Ofert Pracy” dla młodzieży uczącej się i absolwentów szkół w wieku 16-25 poszukujących zatrudnienia w okresie letnim.

Podczas otwarcia wydarzenia pośrednik pracy MCK Inowrocław Agnieszka Cicha przedstawiła szeroki zakres usług oferowany przez Ochotnicze Hufce Pracy oraz scharakteryzowała pracodawców uczestniczących w kiermaszu.

W trakcie wydarzenia stworzono młodym ludziom szansę bezpośredniego spotkania się z pracodawcami i poznania aktualnych, wakacyjnych ofert pracy. Młodzież interesowała się potrzebami lokalnych firm na niskokwalifikowanych pracowników, a także specyfiką różnych branż. Każdy mógł zadać pytania wystawcom, uzyskać  szczegółowe informacje dotyczące oferty zatrudnienia oraz pozostawić dokumenty aplikacyjne.

Pracodawcy biorący udział w spotkaniu byli otwarci na zapytania lub wątpliwości zgłaszane przez młode osoby, niejednokrotnie po raz pierwszy podejmujące decyzję o podjęciu pracy. Przedsiębiorcy reprezentowali odmienne branże, dlatego młodzież korzystała z szerokiej oferty - każdy mógł wybrać rodzaj pracy najbardziej dla siebie odpowiedni.

Inicjatywa spełniała oczekiwania młodych ludzi i umożliwiła skuteczniejsze odnalezienie na dynamicznym rynku pracy. „Kiermasz Wakacyjnych Ofert Pracy” stał się ważnym spotkaniem. Po tym wydarzeniu na pewno wielu młodych ludzi w czasie wakacji 2016 zdobędzie pierwsze doświadczenie zawodowe.

 

KWOPINO1 Pośrednik pracy udzielający informacji o aktualnych ofertach pracy wakacyjnej.
KWOPINO2 Uczestnicy podczas rozmów z pracodawcami.
KWOPINO3 Nowe osoby podczas rejestracji.
KWOPINO4 Doradca zawody pani Anna Pawłowska wita przybyłych pracodawców.

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007