Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

OBCHODY DNIA DZIECKA W GRUDZIĄDZU

Dnia 1 czerwca w Zespole Szkół nr 1 w Grudziądzu, gdzie obowiązek szkolny realizują uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu, miały miejsce uroczyste obchody Dnia Dziecka.

Po przywitaniu zebranych gości przez dyrektora szkoły panią Agatę Saja rozpoczęła się wspólna zabawa, która obfitowała w szereg atrakcji. Pierwszą z nich była sztandarowa konkurencja o nazwie „Turniej mistrzów”, która pokazała umiejętności uczestników zdobyte podczas praktycznej nauki zawodu. Następnie odbyły się konkurencje siłowe – „spacer farmera” i „ściana płaczu”. Rozgrywki sportowe zakończył towarzyski mecz piłkarski. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwał zespól nauczycieli oraz kadra wychowawcza Ośrodka. Dodatkową atrakcja spotkania była „fotobudka”, w której można było zrobić pamiątkowe zdjęcia, będące niesamowita pamiątką podsumowującą rok szkolny. Po zmaganiach sportowych i zabawie w fotobudce uczestnicy mogli się posilić kiełbaską z grilla.

Spotkanie miało na celu integrację wszystkich uczestników Ośrodka oraz wspólną zabawę młodzieży z kadrą nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 i wychowawcami Ośrodka.

GRUDZ2 "Ściana płaczu"
GRUDZ1 "Turniej mistrzów”– kolejna konkurencja.
GRUDZ3 Mecz piłkarski pomiędzy drużyna szkoły a internatu.
GRUDZ4 Atrakcję stanowiła „fotobudka”.

 

 

 

Autor artykułu i zdjęć: Ewelina Pijanowska

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007