OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

POWITALI WAKACJE W TORUNIU

21 czerwca  w toruńskim hufcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, podsumowujące całoroczne zmagania i starania o jak najlepsze wyniki w nauce i na praktykach.

Ten uroczysty dzień swoją obecnością uświetnili: Dyrektor Zespołu Edukacyjnego BLOK, pani Małgorzata Wierzbowska, uczestnicy wraz z rodzicami oraz absolwenci hufca. Wszystkich powitała Komendant Hufca Kamila Jabłońska, kierując do uczestników  słowa pełne życzliwości i ciepła, gratulując uzyskanych wyników.  W swoim przemówieniu podkreśliła, jak ważna jest konsekwencja, pracowitość i zmaganie się z własnymi słabościami. Podziękowała również kadrze za trud włożony w wychowanie.

Po przemówieniach nastąpił najważniejszy moment tego dnia - wręczenie wyróżnień oraz nagród za wzorową postawę, wysoką kulturę osobistą, bardzo dobre wyniki w nauce i na praktyce oraz aktywność i zaangażowanie w rozpowszechnianie dobrego imienia hufca w środowisku lokalnym.

Na koniec Kierownik Internatu, Katarzyna Sobczak wręczyła nagrody dla młodzieży mieszkającej w internacie Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu wyróżniając uczestników z najlepszą średnią ocen oraz bardzo dobrą frekwencją w całym roku szkolnym, za zaangażowanie się w liczne przedsięwzięcia oraz utrzymywanie czystości w pokojach.  

Na zakończenie Komendant Hufca zwróciła uwagę na zachowanie bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu i życzyła wszystkim udanych wakacji.

tor17 Najlepsi uczestnicy hufca
tor1 Uroczyste zakończenie roku szkolnego w hufcu
tor13 Wręczenie nagród i wyróżnień
tor23 Podczas uroczystości obecni byli absolwenci
   

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007