fax.: 56 652-96-19

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Aktualności

XVI WOJEWÓDZKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY OHP W GRUDZIĄDZU

Tegoroczne zawody rozgrywane były 7 czerwca na Stadionie Olimpii Grudziądz. Organizatorem Spartakiady był  Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP, a młodzież walczyła o Puchar Komendanta Wojewódzkiego.

W zmaganiach wzięły udział ośmioosobowe drużyny z jednostek organizacyjnych Kujawsko - Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Młodzież rywalizowała w szeregu konkurencji sprawnościowych i wytrzymałościowych, którymi były: bieg na dystansie 100, 400 i 1500 metrów, skok w dal z miejsca, skok w dal z rozbiegu, pchnięcie kulą, rzuty lotkami, piłeczką oraz piłką lekarską, a także przenoszenie partnera.

W klasyfikacji generalnej zwyciężyła drużyna reprezentująca Hufiec Pracy w Bydgoszczy, drugie miejsce zajęła drużyna Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu, a trzecie miejsce zajął  Hufiec Pracy w Inowrocławiu.

Na zakończenie zmagań Wojewódzki Komendant podziękowała wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację. Zwycięskie jednostki i najlepsi uczestnicy otrzymali puchary, medale, nagrody rzeczowe i dyplomy.

SPA5 Drużyna zwycięzców wraz z  Wojewódzkim Komendantem OHP Małgorzatą Taranowicz.