OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ W MCK INOWROCŁAW

11 czerwca 2019 roku w Młodzieżowym Centrum Kariery w Inowrocławiu odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy Randstad Polska Sp. z o. o.

Firma ta specjalizuje się w poszukiwaniu kandydatów do pracy w charakterze pomocnika oraz  pracownika produkcji. Podczas giełdy osoby reprezentujące firmę Randstad przedstawiły kandydatom warunki zatrudnienia oraz wymagania dotyczące konkretnych stanowisk. Oferta kierowana była do osób zainteresowanych pracą krótkoterminową jak i stałą. Uczestnikom udzielono również wskazówek jakie dokumenty należy złożyć, aby otrzymać pracę na prezentowanym stanowisku. Już w trakcie trwania spotkania chętne osoby podpisały wstępne umowy oraz otrzymały skierowania na potrzebne badania. Pod koniec giełdy, pośrednik pracy z inowrocławskiego MCK poinformowała uczestników o usługach jakie świadczy Młodzieżowe Centrum Kariery, a także wspólnie z młodzieżą wypełniła ankietę poszukującego pracy.

Giełdy pracy, które są organizowane w Młodzieżowym Centrum Kariery w Inowrocławiu dają możliwość zaprezentowania się przed pracodawcą oraz stanowią doskonałą okazję do znalezienia i podjęcia zatrudnienia.

SPOT1 Przedstawicielki firmy Randstad Polska Sp. Z o. o. podczas omawiania warunków ofert pracy
   
   

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007