OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

SZKOLIMY SIĘ DLA WASZEGO ZDROWIA! I POPIS UMIEJĘTNOŚCI KULINARNYCH

18 czerwca młodzież ze Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu zaangażowana w projekt doskonalenia umiejętności kulinarnych gościła w swojej siedzibie seniorów ze stowarzyszenia Podgórski Walczyk i przygotowała dla nich „małą ucztę podniebienia”.

Jednym z elementów rocznego projektu Szkolimy się dla Waszego zdrowia! było przygotowanie obiadu dla seniorów. Młodzież wybrała kilka przepisów spośród poznanych jej w trakcie stażu, który odbyła z końcem ubiegłego roku. Spotkanie rozpoczęła krótka prezentacja ze strony koordynatora projektu, która przybliżyła seniorom ideę oraz działania projektowe. Następnie nastąpiła degustacja potraw, jakie zdobyły uznanie gości. Szczególną uwagę zwróciła zupa cebulowa oraz zapiekane jabłko ze śliwkami, rodzynkami i miodem, a młodzież została poproszona o udostępnienie przepisów. Podgórski Walczyk obchodzący 40lecie istnienia zaprezentował w dalszej części swoje umiejętności muzyczne i wyraził chęć udziału w kolejnych przedsięwzięciach organizowanych przez młodzież.

„Szkolimy się dla Waszego zdrowia!” jest realizowany w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

P01 P02
P03  
   

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007