OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WIECZÓR MARZEŃ W ZOO

2 czerwca 2016 roku młodzież Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu wziął udział w  imprezie charytatywnej „Wieczór marzeń w ZOO”.

Impreza skierowana jest do chorych i niepełnosprawnych dzieci z Hospicjum „Nadzieja”, Fundacji „Daj szansę”, Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Autyzmem, Fundacji „Serce dzieciom” oraz uczniów szkół specjalnych z Torunia. Młodzież z toruńskiego hufca czuwała nad prawidłowym przebiegiem akcji, aktywnie uczestniczyła w imprezie, pomagając w sprawach organizacyjno-porządkowych. Wielką atrakcją cieszyła się grochówka przygotowana przez uczestników,  przyuczających się do zawodu kucharza w hufcowym warsztacie gastronomicznym. Wraz z wolontariuszami z Fundacji „Dr Clown" zadbano, aby każde dziecko poczuło się wyjątkowo. Po wypełnieniu obowiązków nasi uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji jakie zaplanowano dla gości. Dodatkowo można było zwiedzić Ogród z przewodnikiem, przyjrzeć się karmieniu gadów i surykatek.  

W trakcie imprezy młodzież promowała również Środowiskowy Hufiec Pracy i aktywnie namawiała do wstąpienia w nasze szeregi. Działania na rzecz społeczności lokalnej, bezinteresowność w pomocy potrzebującym to postawy, których kształtowanie jest ważnym elementem pracy wychowawczej w toruńskim Środowiskowym Hufcu Pracy.

 

MARZ1 Wspólne zdjęcie uczestników akcji z opiekunem.
MARZ2 Wieczór Marzeń w ZOO – występ artystów.
MARZ4 Poczęstunek dla odwiedzających.
MARZ5 Pamiątkowe zdjęcie z wolontariuszami z Fundacji „Dr Clown”.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007