OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUDZIĄDZKIM OŚRODKU

Dnia 21 czerwca 2018 roku w uroczyście przygotowanej specjalnie na tę okazję stołówce Ośrodka Szkolenia i Wychowania odbyło się zakończenie roku szkolnego powiązane z wyróżnieniem i pożegnaniem absolwentów Ośrodka, a także pożegnaniem niezastąpionego wychowawcy Pani Teresy Fiałkowskiej.   

W uroczystości udział wzięli Dyrektor Zespołu szkół nr 1 Agata Saja wraz z gronem pedagogicznym, kadra oraz młodzież OSiW.

Kierownik Ośrodka Dariusz Malinowski wyróżnił najlepszych uczestników za aktywność i dobre wyniki w nauce.  Podziękowania otrzymali również pracownicy Zespołu Szkół oraz kadra Ośrodka za całoroczną wspólną prace na rzecz młodzieży.  

Rada młodzieży z przewodniczącym na czele oraz uczestnicy Ośrodka pod okiem pedagoga Izabelii Wasilewskiej zaprezentowali okolicznościowy program artystyczny.

Doniosłym momentem uroczystości było pożegnanie wieloletniego pedagoga, wspaniałego wychowawcy młodzieży – Pani Teresy Fiałkowskiej. Z tej okazji przygotowano film prezentujący najbardziej wzruszające momenty z jej zawodowego życia Nie zabrakło również specjalnie na te okazję przygotowanego tortu. 

W ten sposób zakończono w Ośrodku rok szkolny. Życzono sobie udanych i bezpiecznych wakacji oraz radosnego powrotu do OSiW we wrześniu.

gru7 Podziękowania dla Dyrektora ZS nr 1 Agaty Saja
gru2 Wręczenie nagród za najlepszą frekwencję
gru4 Nagroda za wyróżniającą się postawę
gru5 Wyróżnieni Uczestnicy z OSiW w Grudziądzu
gru8 Występ wokalny uczestników „Dziękujemy wam”
gru10 Kierownik Ośrodka Dariusz Malinowski składa p. Teresie Fiałkowskiej podziekowania za wkład pracy na rzecz uczestników Ośrodka.
gru11 Występ wokalny uczestników

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007