OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WOJEWÓDZKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY OHP W GRUDZIĄDZU

W dniu 12 czerwca na stadionie Klubu Sportowego „Olimpia” w Grudziądzu została rozegrana XV Wojewódzka Spartakiada Młodzieży OHP, z udziałem Wojewódzkiego Komendanta OHP Pani Małgorzaty Taranowicz. Zawody rozgrywane były o Puchar Komendanta Wojewódzkiego, a organizatorem był Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Grudziądzu.

W zmaganiach wzięły udział ośmioosobowe drużyny z jednostek organizacyjnych Kujawsko -Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP: Hufców Pracy z Brodnicy, Bydgoszczy, Inowrocławia, Włocławka, Środowiskowego Hufca Pracy z Torunia oraz Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP z Grudziądza. Młodzież rywalizowała w szeregu konkurencji sprawnościowych i wytrzymałościowych, którymi były: bieg na dystansie 100, 400 i 1500 metrów, skok w dal z miejsca, skok w dal z rozbiegu, pchnięcie kulą, rzuty lotkami, piłeczką oraz piłką lekarską, a także przenoszenie partnera.

W klasyfikacji generalnej zwyciężyła drużyna reprezentująca Hufiec Pracy we Włocławku, drugie miejsce zajęła drużyna Hufca Pracy w Bydgoszczy, a trzecie grudziądzkiego Ośrodka Szkolenia i Wychowania. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się reprezentacja Brodnicy, zaś wśród chłopców liderem była Bydgoszcz.

Na zakończenie zmagań Wojewódzki Komendant podziękowała wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację. Zwycięskie jednostki i najlepsi uczestnicy otrzymali puchary, medale, nagrody rzeczowe i dyplomy.

SPAR7 Pamiątkowe zdjęcie wszystkich drużyn.
SPAR1 Rozpoczęcie spartakiady – prezentacja drużyn.
SPAR2 Bieg chłopców na 100 metrów.
SPAR3 Skok w dal z rozbiegu.
SPAR4 Konkurencja w przenoszeniu partnera.
SPAR5 Uczestnik podczas rzutu piłką lekarską w tył.
SPAR6 Zwycięska drużyna – reprezentacja Hufca Pracy we Włocławku.
   

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007