OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

AKCJA LATO W BRODNICY

Od  26 do 28 czerwca w Hufcu Pracy w Brodnicy odbywały się zajęcia w ramach Akcji Lato 2019. 

W środę 26 czerwca wraz z opiekunem uczestniczyli w zabawie integracyjnej w formie paintballa. Gra polegała na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z zabawy. Polem gry był teren leśny w pobliżu Brodnicy. Pogoda dopisała. Uczestnicy bawili się świetnie, zapowiedzieli, że impreza na pewno zostanie powtórzona w przyszłym roku.

27 czerwca zorganizowano zajęcia świetlicowe, podczas których rywalizowano w Darta i piłkarzyki. Fani gier planszowych także nie mieli powodów do narzekań, grano w Ego i Taboo.

Na zakończenie Akcji Lato – 28 czerwca młodzież uczestniczyła w konsultacjach z doradcą zawodowym oraz pośrednikiem pracy, podczas których miała okazję zapoznać się z możliwościami rozwoju zawodowego, jakie dają Młodzieżowe Centrum Kariery  oraz Punkt Pośrednictwa Pracy.

Zajęcia podsumowano pogadanką na temat bezpiecznego spędzania czasu w czasie wakacyjnego wypoczynku. Szczególną uwagę zwrócono na temat bezpieczeństwa nad wodą oraz ryzyka wynikającego ze stosowania używek.

alb2 alb1
alb5 alb3
alb4  
   
   

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007