OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PIERWSZY DZIEŃ LATA Z MCK W INOWROCŁAWIU

21 czerwca 2017 w pierwszy dzień lata, Młodzieżowe Centrum Kariery w Inowrocławiu po raz kolejny zorganizowało giełdę pracy. Celem głównym była aktywizacja oraz wprowadzenie młodych ludzi na rynek pracy.

 Zaproszony na spotkanie z młodzieżą pracodawca przedstawił ofertę pracy na stanowisku pakowacz/pakowaczka, oraz pracownik obsługi hali. Inowrocławska giełda pracy dała młodym ludziom możliwość uzyskania informacji na temat oferowanych miejsc pracy, oraz  szansę zaprezentowania swojej kandydatury w bezpośredniej rozmowie z pracodawcą. Uczestnicy w trakcie spotkania wypełnili dokumenty aplikacyjne, zadawali pytania dotyczące warunków pracy jak również zatrudnienia. Pracodawca wymagał od przyszłych pracowników przede wszystkim dokładności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Dzisiejsza giełda pracy cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży poszukującej pracy na okres wakacji, ale też dała szansę zatrudnienia na stałe dla osób bezrobotnych, nie uczących się. Dla niektórych uczestników inowrocławskiej giełdy pracy pierwszy dzień lata okazał się wyjątkowym dniem, ponieważ już dzisiaj uzyskali informację o  pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej.

MCKINO 1 Pracodawca omawia szczegóły oferty pracy na zorganizowanej przez MCK Inowrocław giełdzie pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007