OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

GIEŁDA PRACY W INOWROCŁAWSKIM MCK-U

19 lipca w inowrocławskim Młodzieżowym Centrum Kariery odbyła się giełda pracy skierowana dla osób poszukujących pracy na stanowisko mechatronik.

Wysoka frekwencja osób uczestniczących w giełdzie pracy świadczyła o tym, jak duże zainteresowanie tego typu pracą jest na rynku pracy. Podczas spotkania została zaprezentowana przez przedstawiciela firmy zajmującej się rekrutacją oferta pracy, której dotyczyła giełda. Omówione zostały warunki zatrudnienia oraz wymagania dotyczące tego konkretnego stanowiska. Uczestnikom spotkania, którzy wyrażali największe zainteresowanie omawianą ofertą pracy udzielono wskazówek jakie dokumenty należy złożyć aby otrzymać zatrudnienie.

Giełda pracy to doskonała okazja do konfrontacji między potencjalnymi pracownikami, a pracodawcami poszukującymi pracowników. Podczas spotkania osoba ubiegająca się o pracę na danym stanowisku ma okazję do bezpośredniej rozmowy z pracodawcą oraz zaprezentowania swojej osoby jako potencjalnego kandydata do pracy jak i również bezpośredniego złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Podczas spotkania pośrednik pracy poinformowała uczestników o zakresie usług jakie świadczy Młodzieżowe Centrum Kariery w Inowrocławiu, a także pomogła w wypełnieniu ankiety poszukującego pracy.

GPI -1 Przedstawienie charakterystyki stanowiska pracy przez przedstawiciela firmy                                                                                                           

 

 

 

                                       

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007