OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WAKACJE Z HUFCEM PRACY W BYDGOSZCZY

Pierwsze dwa tygodnie wakacji za nami. Uczestnicy Hufca Pracy w Bydgoszczy spędzali ten czas aktywnie podczas wycieczek, zajęć sportowych i artystycznych.

Wspólne aktywne akacje rozpoczęły warsztaty na temat bezpiecznych zachowań. Kolejnego dnia młodzież poznawała ciekawe zakątki Bydgoszczy, korzystając z wakacyjnego środka transportu – tramwaju wodnego. W trakcie wycieczki Brdą, uczestnicy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda ich miasto od strony rzeki, poznać wodne szlaki handlowe oraz turystyczne.

Kolejne dni, to czas poświęcony na podnoszenie swoich umiejętności artystycznych. W trakcie dwóch dni warsztatów, młodzież miała okazję nauczyć się tworzyć oraz wykonać własne i niepowtarzalne szablony na koszulkach oraz poznać sposoby i techniki tworzenia aplikacji ręcznie robionej biżuterii.

Wśród licznych atrakcji przygotowanych przez kadrę Hufca, znalazły się także pozycje dla osób bardziej aktywnych fizycznie. Lubiący adrenalinę i rywalizację skorzystali z wyjścia do Studia Laser Fight, gdzie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w grę paintball, natomiast młodzież kochająca wodę, skorzystała z wyjazdu do Aquaparku w Solcu Kujawskim.

Wszyscy, którzy chcą spędzić mile i aktywnie czas, będą mieli ku temu okazję jeszcze w następnym tygodniu. Na sportowców czekają warsztaty taneczne Zumby, turniej w siatkówkę plażową oraz gra w tenisa stołowego i bilarda. Ciekawi historii będą mogli poznać, jak wyglądało życie przed wieloma laty, podczas wycieczki do Żnina i Biskupina.

WB 1 Przed grą w paintball laserowy uczestnicy zostali poinformowani o zasadach gry
WB 2 GR wymagała wcześniejszego opracowania strategii działań
WB 3 Podróż tramwajem wodnym ukazała piękne zakątki Bydgoszczy niedostępne dla zwiedzających miasto od strony lądu

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007