Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

W TORUNIU SZKOLĄ  INWENTARYZATORÓW

W toruńskim Młodzieżowym Biurze Pracy w dniach  25 i 26 lipca 2016 r. w ramach Akcji LATO OHP odbyły się dwie giełdy pracy z firmą RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o. oferującą zatrudnienie na stanowisku inwentaryzatora.

Pracę można podjąć w Toruniu oraz w całym województwie kujawsko-pomorskim. Przedstawicielka firmy RGIS Pani Anna Barańska udzieliła szczegółowych informacji na temat oferty pracy oraz przeprowadziła testy praktyczne dotyczące obsługi urządzeń inwentaryzacyjnych, jak również umiejętności liczenia asortymentu sklepowego. Na potrzeby przeprowadzenia testów w MBP została stworzona makieta sklepu, w którym kandydaci sprawdzali swoją biegłość liczenia. Zostały przedstawione warunki zatrudnienia, proponowane wynagrodzenie, zakres obowiązków oraz specyfikę pracy na ww. stanowisku.
Kandydaci, którzy zdali pomyślnie testy i zdecydowali się na podjęcie pracy uzgodnili z pracodawcą dalszy etap rekrutacji.

W spotkaniu wzięły udział osoby bezrobotne oraz młodzież ucząca się. Kolejna giełda pracy została zaplanowana na dzień 16 sierpnia 2016 r. , na godz.10.00 w MBP Toruń. Cyklicznie przez cały rok odbywać się będą tego typu przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych!

SZI 2 Pracodawca w trakcie przeprowadzania testów praktycznych
SZI 1 Uczestnicy giełdy pracy  w „sklepie” podczas testowej inwentaryzacji.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007