OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

 „AKTYWACJE NA WAKACJE” W BYDGOSZCZY

Dnia 28 czerwca 2018 roku w jednostce OHP w Bydgoszczy odbyły się mini Targi Pracy pn. „Aktywacje na wakacje” połączone z Drzwiami Otwartymi.

Po powitaniu uczestników przez Dyrektor bydgoskiego CEiPM i Komendanta Hufca Pracy młodzież miała możliwość zapoznania się z ofertami pracy zaproszonych pracodawców oferujących różnorodne zatrudnienie: wakacyjne dla młodzieży uczącej się oraz stałe dla absolwentów szkół średnich i studentów. Ponadto podczas targów młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą bydgoskiego CEiPM: spotkać się z doradcą zawodowym, specjalistą ds. rozwoju zawodowego oraz specjalistą ds. programów. Każdy z pracowników informował o ofercie jednostki oraz zapraszał na spotkania w celu określenia indywidualnej ścieżki wsparcia. Impreza była również doskonała okazją do prowadzenia rekrutacji na szkolenia w ramach „Ginących Zawodów”.

W trakcie trwania targów wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do udziału w Akcji Lato 2018, podczas której zapewniamy moc atrakcji – lekcje języka angielskiego, spotkania z ratownikami medycznymi, szkolenie sprzedażowe, tydzień gier planszowych, dzień testów zainteresowań, predyspozycji i kompetencji, zajęcia o bezpieczeństwie w sieci oraz konkurs fotograficzny z nagrodami.

Przy stoisku Młodzieżowego Biura Pracy asystent EURES informowała młodzież poszukująca pracy o możliwość podjęcia bezpiecznego zatrudnienia zagranicznego. Zachęcała do mobilności i zdobywania doświadczeń zawodowych.

Kadra wychowawcza bydgoskiego Hufca Pracy informowała o prowadzonym naborze. Zainteresowanym przekazano ulotki informacyjne, przedstawiono zasady organizacji praktyk oraz bezpłatną ofertę Grudziądzkiego Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP.

 

AKTWAK2

AKTWAK1
AKTWAK3 AKTWAK4

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007