OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

GIEŁDA PRACY W BYDGOSZCZY

Dnia 26 lipca w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy odbyła się Giełda Pracy zorganizowana przez agencję pracy zajmująca się rekrutowaniem na stanowisko pracownik produkcji w branży spożywczej.

Podczas Giełdy Pracy pracownik rekrutujący przedstawiła wszystkie informacje dotyczące stanowiska pracy w zakładzie produkcyjnym. Wyjaśniła specyfikę pracy na stanowisku pracownika produkcji w branży spożywczej i na czym polega praca w dziale produkcji słodyczy. Jest to praca skierowana dla osób, które ukończyły 18 rok życia i posiadają aktualną książeczkę SANEPID. Ponadto zostały omówione warunki zatrudnienia, stawka, premie, dodatki za  absencję oraz wymagania niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego wykonywania tego rodzaju pracy. Zainteresowani mieli możliwość zdobycia wszystkich informacji, tak aby zdecydować czy taki rodzaj pracy ich interesuje.

Specjalista ds. programów poinformowała młodzież o usługach, które świadczy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy. O możliwości skorzystania z bezpłatnych zajęć w ramach Akcji Lato – m.in. będą to zajęcia na temat scenariuszy zawodowych, rozmów kwalifikacyjnych , jak uruchomić dwie półkule mózgowe, gra CASHFLOW oraz o cyklicznych spotkaniach w ramach „Lekcji Relaksu”.  Ponadto młodzież  została wyposażona w wiedzę  nt. wolontariatu krajowego i zagranicznego, programu ERASMUS +, oraz o możliwości wyjazdów zagranicznych w ramach sieci EURES oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

REK1 Spotkanie młodzieży zainteresowanej pracą w branży spożywczej z rekruterem.
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007