OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

AKCJA LATO W GRUDZIĄDZU ZAKOŃCZONA

W dniach od 25 do 29 czerwca 2018 roku Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu zorganizował „Akcję Lato” pod hasłem „Letnia przygoda”.

Zajęcia odbywające się w ramach półkolonii miały na celu kreatywne spędzanie czasu wolnego a także współpracę z środowiskiem lokalnym, ponieważ brali w nich udział zarówno uczestnicy OHP jak i wytypowane dzieci z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Każdy dzień rozpoczynał się od zbiórki uczestników i omówienia zasad bezpieczeństwa.

Przewidziane zostały różnorodne wyjścia integracyjne do ciekawych miejsc, gdzie można aktywnie spędzić czas.

Tym sposobem uczestnicy Akcji Lato obejrzeli w kinie najnowszą część filmu Jurassic Park, udali się do Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie poznawali tropy zwierząt po ich śladach, rywalizowali na płaszczyźnie sportowej w konkurencjach ogólnosprawnościowych, jeździli gokartami i sprawdzali swoją celność na strzelnicy w centrum rozrywki Extreme, a także mieli okazję zapoznać się z jazdą konno i bryczką podczas odwiedzin w Ośrodku Jeździeckim RYWAL.

Przeznaczony czas został wykorzystany maksymalnie, zmęczeni ale i uśmiechnięci uczestnicy wracali do swoich domów. Tych kilka dni minęło bardzo szybko, a zadowolone dzieci wyrażały chęć brania udziału w tego typu akcjach w przyszłości.

grzak1 grzak2
grzak3 grzak4
grzak5  

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007