OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WAKACJE SZANSĄ NA PIERWSZĄ PRACĘ

8 lipca 2016 Młodzieżowe Centrum Kariery w Inowrocławiu zaprosiło młode osoby na spotkanie z pracodawcą w celu udzielenia informacji o pracy na stanowisku pakowacz/ka.

Pośrednik pracy Agnieszka Cicha przedstawiła szeroki zakres usług dotyczących pośrednictwa pracy, oferowany w inowrocławskim MCK młodzieży w wieku do 25 roku życia. Ponadto uczestnicy uzyskali aktualną wiedzę o bezpłatnej ofercie z zakresu doradztwa zawodowego oraz szkoleń.

W dalszej części spotkania przedstawiciel pracodawcy omówił specyfikę pracy produkcyjnej, przedstawił szczegóły dotyczące zatrudnienia oraz odpowiedział na pojawiające się pytania. Po prezentacji oferty zaproponowano indywidualne rozmowy pracodawcy z kandydatami. Zaproszenie było szczególnie ważne dla osób po raz pierwszy uczestniczących w bezpośredniej rekrutacji.

Dzięki zorganizowanej w MCK Inowrocław giełdzie pracy uczniowie, absolwenci oraz osoby do 25 roku życia stali się aktywni zawodowo. Czas wakacji to doskonały moment na zdobywanie doświadczenia zawodowego.

 

GPINO Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia wypełniają kwestionariusze osobowe.
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007