Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WAKACYJNA GIEŁDA PRACY W ŻNINIE

4 lipca 2016 roku w siedzibie Punktu Pośrednictwa Pracy w Żninie odbyła się giełda pracy na stanowisko: konfekcjoner odzieży.

Reprezentująca pracodawcę Agnieszka Bochańska szczegółowo omówiła zakres obowiązków wykonywanych w hurtowni odzieży w Gądkach koło Poznania. Do zadań należy m.in. sortowanie i pakowanie rzeczy oraz kompletowanie zamówień internetowych. Praca wykonywana jest na trzy zmiany, według miesięcznych grafików.

Przedstawiciel pracodawcy przedstawił warunki socjalne i dodatkowe wsparcie udzielane pracownikom. Następnie szczegółowo omówił zasady wynagradzania oraz konkursy motywacyjne, prowadzone dla pracowników. Osoby zainteresowane ofertą wypełniły kwestionariusze osobowe. Propozycja adresowana była także do osób uczących się w systemie dziennym, które zadeklarowały chęć uzyskania zatrudnienie w okresie letnim.

Z możliwości osobistego spotkania się z pracodawcą skorzystali uczniowie i bezrobotni, zarejestrowani w PPP Żnin a także osoby, które o ofercie dowiedziały się dzięki przeprowadzonej akcji promocyjnej.

 

gieldaznin  Pani Agnieszka Bochańska omawiająca warunki oferty

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007