OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W BRODNICY

W dniu 19 czerwca w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Uroczystość rozpoczął  Dyrektor Szkoły Jacek Gniadkowski witając wszystkich przybyłych gości. Obecni byli przedstawiciele władz powiatu, w tym Wicestarosta Brodnicki Stanisław Kosakowski, komendant 2-1 Hufca Pracy – Karolina Nadarzewska a także pracodawcy, dzięki którym młodzież zdobywa pierwsze doświadczenia zawodowe. Uczestnikom Hufca Pracy z Brodnicy, którzy wyróżniali się pod względem wyników w nauce, wysoką frekwencją oraz zaangażowaniem w życie szkoły i Hufca, pani komendant K. Nadarzewska wręczyła nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Po uroczystości wręczania nagród i podziękowaniach dla uczniów, kadry i zaproszonych gości za naukę i pracę w mijającym roku szkolnym 2018/2019 młodzież zaprezentowała swoje talenty i pasje podczas występu artystycznego. Podczas spotkania panowała miła i przyjazna atmosfera – zakończył się pełen pracy rok szkolny i wszyscy z radością powitali wakacje. Uroczyste zakończenie było okazją nie tylko do złożenia gratulacji, wręczenia nagród, podziękowań, wyrażenia słów uznania, ale również powodem wielu wzruszeń, zarówno wśród młodzieży, jak i zaproszonych gości.

Po części oficjalnej wychowawcy i młodzież rozeszli się do klas, gdzie wręczono świadectwa oraz podsumowano wyniki w nauce oraz podczas praktycznej nauki zawodu. Na koniec wszystkim życzono udanych i bezpiecznych wakacji a absolwentom wielu sukcesów w dorosłym już życiu.

zak2 zak4
zak5  
   

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007