OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ZAKOŃCZENIE AKCJI LATO 2017 W GRUDZIĄDZU

W dniu 30 czerwca 2017 odbyło się uroczyste zakończenie „Akcji Lato” zorganizowanej w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu.

Program skierowany był do uczestników z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu oraz w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym dla dzieci z rodzin ubogich, wytypowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Termin realizacji od 26 czerwca do 30 czerwca 2017 r.

Głównym celem „Akcji lato 2017” było zapewnienie uczestnikom zajęć rozwijających zainteresowania, pasje oraz rozbudzenie ciekawości poznawczej. Ponadto celami szczegółowymi było: zapewnienie opieki połączonej z ofertą pożytecznego i atrakcyjnego spędzania czasu wolnego, ukazanie alternatywnych form wypoczynku, rozładowanie stresu, wspólna zabawa.

W ramach „ Akcji Lato” uczestnicy wzięli udział w: wyjściu na Górę Zamkową, wyjściu do kina „ Helios”, spotkaniu z radiowcami w Radiu ESKA. Mieli okazję korzystać z atrakcji Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku oraz z boiska Orlik. Największą atrakcją dla młodzieży były seanse filmowe, co wywołało wśród uczestników duże emocje i dyskusje.

Ostatni dzień „Akcji Lato” obfitował w wiele przedsięwzięć . Młodzież wzięła udział w warsztatach w Radiu ESKA  co pozwoliło na moment wczuć się w rolę dziennikarza radiowego. Po powrocie do Ośrodka uczestnicy akcji przeistoczyli się w projektantów mody i przygotowali ciekawe stroje ekologiczne, które zaprezentowano podczas specjalnego pokazu mody.

Na zakończenie „ Akcji Lato 2017” wręczono wszystkim pamiątkowe dyplomy oraz wspólne fotografie.

GRUDZ1 Młodzież przed seansem filmowym.
GRUDZ2 Uczestnik „ Akcji Lato” w roli dziennikarza.
GRUDZ3 Z dziennikarzami Radia ESKA.
GRUDZ4 Młodzież w strojach ekologicznych.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007