OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ZAPRASZALI DO ŚRODOWISKOWEGO HUFCA PRACY W TORUNIU

W dniu 28 lipca 2017 roku kadra wraz z absolwentami Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu wyszli na ulice miasta, gdzie prowadzili akcję rekrutacyjną na rok szkolnym 2017/2018.

Półmetek wakacji to okres, w którym młodzież niejednokrotnie nadal zastanawia się nad wyborem dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Dla młodzieży, która chce połączyć kształcenie ogólne z nauką zawodu naprzeciw wychodzi ŚHP oferując kształcenie z przygotowaniem zawodowym w szkole podstawowej, gimnazjum, szkole branżowej I stopnia oraz formie pozaszkolnej – rzemieślniczej nauce zawodu.

Kształcenie ogólne odbywa się Zespole Edukacyjnym „BLOK” oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu. Promocję toruńskiego hufca wspierali absolwenci, którzy rozdawali ulotki oraz opowiadali zainteresowanym o swoich doświadczeniach podczas pobytu w OHP. Ich zadowolenie i wdzięczność za okazaną pomoc są najlepszą reklamą jakości kształcenia w toruńskim  hufcu. Ponadto kadra hufca uzupełniała informacje na temat oferty podkreślając korzyści, które daje kształcenie w Środowiskowym Hufcu Pracy w Toruniu. Najważniejsze to umowa o pracę, doświadczenie zawodowe, szeroko pojęte wsparcie, pomoc w sytuacjach kryzysowych, organizacja czasu wolnego i udział w licznych imprezach kulturalno - oświatowych i sportowych.

AR3 Absolwenci z kadrą ŚHP podczas akcji rekrutacyjnej.
AR2 Na ulicach Torunia.

 

  

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007