Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

MCK W CHEŁMNIE  WSPIERA FESTIWAL „PERSPEKTYWY 9 HILLS"

Dnia 11 sierpnia 2016 roku w Młodzieżowym Centrum Kariery w Chełmnie zorganizowano giełdę pracy dla uczniów i studentów z terenu powiatu chełmińskiego poszukujących  pracy przy organizacji Festiwalu „Perspektywy 9 hills”.

Festiwal, który odbędzie się w dniach 12-14 sierpnia to interdyscyplinarny i interaktywny Festiwal Sztuki wpisany w architektoniczną przestrzeń średniowiecznego miasta Chełmna. Składają się na niego koncerty, instalacje przestrzenne i projekcje, wystawy rzeźb plenerowych z metalu, ognia, drewna i gliny,  pokazy teatrów ognia oraz największa w Polsce gra miejska.

Spotkanie z organizatorami przedsięwzięcia zainicjowane zostało przez pośrednika pracy OHP z myślą o wykorzystaniu czasu wolnego młodzieży  podczas wakacji. Podczas giełdy pracy oferowane stanowiska związane były z obsługą punktów informacyjnych, promocją festiwalu i obsługą techniczną. OHP w Chełmnie planuje w najbliższym czasie kolejne spotkania z pracodawcami w ramach wspierania aktywności  zawodowej młodzieży.

 

NIN1 Informacja o wolnych miejscach pracy przy organizacji Festiwalu

 

Plakat-9-Hills-Festival-z-programem

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007