OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

NIE POZWÓL NA NUDĘ W WAKACJE

W Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Radziejowie trwa akcja LATO OHP podczas, której kadra realizuje kolejne przedsięwzięcia dla młodzieży. 

Pierwszym z przedsięwzięć jest wakacyjna zbiórka plastikowych nakrętek pod nazwą „Jestem EKO”. Akcja ma na celu promowanie wśród młodzieży świadomego recyklingu odpadów. Poza tym zbiórka plastikowych nakrętek może przyczynić się do pomocy osobom potrzebującym. Wiele osób zbiera nakrętki by móc za nie wyjechać na turnus rehabilitacyjny, zebrać pieniądze na sprzęt medyczny itp. Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Radziejowie po zakończonej akcji zbierania nakrętek przekaże je właśnie osobom, które potrzebują pomocy. Akcja „Jestem EKO” cieszy się dużym zainteresowaniem, młodzież za dostarczone nakrętki  otrzymuje gadżet od MCK.

Kolejnym przedsięwzięciem ogłoszonym w ramach akcji LATO OHP jest konkurs tematyczny pt. „Zarabiam w wakacje”, który związany jest z promowaniem pracy w wakacje. Wakacje są dla młodzieży okazją do zarobienia swoich pierwszych pieniędzy.  Oferty pracy podczas wakacji są różnorodne, w różnych branżach, co ma skłonić młodzież do pochwalenia się gdzie i jak zarabiali w wakacje pieniądze poprzez pracę konkursową wykonaną dowolną techniką.

NIEPO2 Nakrętki zebrane w ramach AKCJI LATO.
NIEPO1 Przekazanie nakrętek pracownicy MCK.
NIEPO3 Ogłoszenie konkursu tematycznego dla młodzieży pt: Zarabiam w wakacje”.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007