Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

OHP W AUTOMOBILE TORINO CUP V

7 sierpnia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego  „Wikaryjka” we Włocławku odbył się turniej   siatkówki  plażowej Automobile Torino Cup  V.

Organizatorami turnieju byli: Automobile Torino – autoryzowany dealer marek Fiat i Citroen oraz Urząd Miasta Włocławek.  Na zaproszenie organizatorów w turnieju wystąpiła, również reprezentacja kadry Ochotniczych Hufców Pracy w składzie: Sylwia Gadomska i Izabela Dmowska (CEiPM) oraz  Kornelia Kalinowska, Kamil Wysocki i Krzysztof Laskowski (2-5 Hufiec Pracy). Drużyna  OHP trafiła do  grupy A, w której zmierzyła  się z drużyną Straży Pożarnej i Automobile Torino. Turniej był znakomitą okazją do promocji OHP, bowiem uczestniczyło w nim 15 drużyn z różnych instytucji i firm włocławskich, a cały turniej, od chwili losowania do zakończenia,  relacjonowały lokalne media. Jak widać OHP świetnie współpracuje ze środowiskiem, nie tylko umożliwiając swoim klientom  pozyskanie zatrudnienia, ale także  na gruncie sportowo - rekreacyjnym, czego przykładem jest udany udział drużyny OHP w Turnieju  Siatkówki.

OHP1 OHP reprezentowali od lewej: Kornelia Kalinowska. Izabela Dmowska, Sylwia Gamomska, Kamil Wysocki, u dołu: Krzysztof Laskowski
OHP2 Pracownicy OHP podczas zawodów w piłkę siatkową.

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007