OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

AKCJA LATO NA INOWROCŁAWSKIM RYNKU

Młodzieżowe Centrum Kariery w Inowrocławiu w ramach Akcji Lato w dniu 28 sierpnia 2017 roku zorganizowało od dawna planowane przedsięwzięcie jakim była rekrutacja w plenerze.

Zaproszony pracodawca podczas spotkania na świeżym powietrzu, prowadził rozmowy rekrutacyjne z kandydatami na stanowisko telefonicznego doradcy klienta. Zainteresowane osoby mogły uzyskać szczegółowe informacje dotyczące tego rodzaju pracy. Ponadto młodzież chętnie korzystała z usług doradcy zawodowego i pośrednika pracy. Najczęściej zadawane pytania dotyczyły możliwości jakie stwarza młodym ludziom inowrocławski rynek pracy. Miła i bezstresowa atmosfera sprzyjała rozmowom rekrutacyjnym, dopisała również pogoda. Swoją obecnością zaszczycił nas Prezydent Inowrocławia- Pan Ryszard Brejza, który wyraził swą aprobatę do tego typu inicjatyw wspierających lokalną młodzież. Przedstawicielki Młodzieżowego Centrum Kariery w Inowrocławiu miały możliwość osobistego podziękowania za bezpłatne udostępnienie przez Pana Prezydenta miejsca dogodnego do przeprowadzenia Akcji Lato.

Tego typu przedsięwzięcia cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem ze strony młodych ludzi, jak również zaproszonych pracodawców.

MCKINO1 Pracownicy Młodzieżowego Centrum Kariery w Inowrocławiu podczas rozmowy z reporterem Radia PIK.
MCKINO2 Pracownicy Młodzieżowego Centrum Kariery w Inowrocławiu wraz z Prezydentem Miasta Inowrocław- Panem Ryszardem Brejza.
MCKINO3 Rekruter firmy CTDP podczas przeprowadzania rozmowy rekrutacyjnej z kandydatką do pracy na stanowisku telefonicznego doradcy klienta.

  

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007