OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WIZERUNEK UDOSKONALONY POD OKIEM FACHOWCÓW

W dniach 6-8 sierpnia 2018 roku beneficjenci projektu „Od szkolenia do zatrudnienia-YEI” realizowanego przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Radziejowie uczestniczyli w warsztatach z zakresu kreowania wizerunku połączone z usługą  stylisty.

Warsztaty odbywały się w podziałem na płeć; osobno kobiety i mężczyźni. Zajęcia miały na celu zwiększenie samooceny uczestników, nauczenie ich sposobów autoprezentacji oraz dbania o siebie.  Poprzez tematykę warsztatów taką jak zasady dress codu, rodzaje dress codu oraz styl i kolor, jak stać się pewnym siebie w różnych sytuacjach, jak prezentować się podczas rozmów o pracę, beneficjenci nabyli kompetencje w zakresie prezentowania się podczas rozmów o pracę oraz w innych sytuacjach strategicznych dla własnego rozwoju zawodowego.

Warsztaty zakończyły się przeprowadzeniem metamorfozy każdego z uczestników i zakupem strojów. Każdy skorzystał z usługi stylisty, doboru fryzury oraz otrzymał odpowiedni strój na rozmowę kwalifikacyjną. Beneficjenci zadowoleni, pewniejsi siebie oraz odmienieni wizerunkowo zakończyli kolejne wsparcie w ramach projektu współfinasowanego ze środków Unii Europejskiej.

WIZ2 WIZ3
WIZ4 WIZ5
WIZ1  
   

 

GWARANCJE

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007