OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

BEZPIECZNA PRACA W KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ Z EURES

W Punkcie Pośrednictwa Pracy w Grudziądzu w dniu 22 sierpnia  2018 roku odbyła się giełda pracy ofert EURES z firmą Beetsma oferującą zatrudnienie w następujących branżach:  logistyka, ogrodnictwo, produkcja oraz oferty pracy dla specjalistów.

Pracę można podjąć w Holandii od zaraz. Specjaliści ds. rekrutacji firmy Beetsma udzieli szczegółowych informacji na temat licznych ofert pracy oraz przeprowadziły rozmowy rekrutacyjne wykazujące np. umiejętności przydatne do pracy na produkcji czy tez w ogrodnictwie. Podczas giełdy zostały przekazane wszystkie warunki zatrudnienia. Firma zapewnia wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy. To bardzo ważny aspekt podczas pracy za granicami kraju.

Chętni kandydaci gotowi podjąć pracę w krajach UE mogą liczyć także na wsparcie polskojęzycznego opiekuna w kraju wykonywanej pracy, wsparcia w organizacji transportu, jak również zakwaterowania. Każdy uczestnik giełdy miał możliwość zadania pytań podczas indywidualnych rozmów z pracodawcą. W czasie spotkania zostały podpisane umowy o pracę.

W spotkaniu wzięły udział osoby bezrobotne poszukujące zatrudnienia w Unii Europejskiej. Osoby zainteresowane podjęciem pracy na czas wakacji czy też długoterminowej współpracy zachęcamy do kontaktu z Młodzieżowym Biurem Pracy w Toruniu.

BEZ2 Pośrednik pracy/asystent EURES z MBP w Toruniu z rekruterami.
BEZ1 Uczestnik giełdy podczas rozmów rekrutacyjnych.
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007