Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

CHEŁMIŃSKI MCK WSPIERA RYNEK PRACY

 Dnia 2 września 2016 roku Młodzieżowe Centrum Kariery w Chełmnie brało udział w giełdzie pracy dla osób poszukujących pracy i bezrobotnych z terenu powiatu chełmińskiego organizowanej w Powiatowym Urzędzie  Pracy w Chełmnie.

Prowadzono nabór na wolne stanowiska pracy do zakładu produkującego świece.   Przedstawicielem pracodawcy była Agencja Pracy Tymczasowej Flex HR. Oferowano pracę dla kobiet i mężczyzn do pakowania i produkcji świec. Dla osób z terenów oddalonych od miejsca pracy oferowano nieodpłatne dojazdy.

 Podczas spotkania z osobami pozostającymi bez zatrudnienia promowano  nowy projekt „Akcja aktywizacja – YEI”  realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Zachęcano do udziału w szkoleniach i kursach oferowanych przez jednostki OHP, działające na terenie naszego województwa. Edukowano i zachęcano również do odwiedzania portalu ECAM, który zawiera ważne  i aktualne informacje dotyczące rynku pracy w środowisku lokalnym.

CHEL1 Informacja o wolnych miejscach pracy podczas rekrutacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007