OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

GIEŁDA PRACY W GOLUBIU-DOBRZYNIU

W dniu 20 września  2016 roku w sali Biura Rady Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się giełda pracy z firmą  recyklingową Conkret z Wielkiego Rychnowa.

Organizatorem giełdy była Joanna Tabor – pośrednik pracy-stażysta w PPP Golub-Dobrzyń. W spotkaniu  uczestniczyli: Monika Podaszewska i Żaneta Maćkowiak, przedstawiciele firmy Conkret  oraz osoby poszukujące pracy z terenu powiatu  Golubsko- Dobrzyńskiego.

Celem giełdy było zapełnienie wakatów w pracach produkcyjnych w Wielkim Rychnowie. Osoby, które przybyły na giełdę zostały zapoznane z działalnością PPP OHP oraz ze specyfiką miejsca oferowanej pracy. Panie, która prowadziły rekrutację, przedstawiły informacje o firmie, której są przedstawicielkami. Omówione zostały też formy zatrudnienia i płac. Uczestnicy złożyli swoje dokumenty aplikacyjne.

Pośrednik Pracy  Joanna Tabor zaprosiła zgromadzonych do współpracy z PPP, a zainteresowane osoby miały możliwość wypełnienia ankiet rejestracyjnych, dzięki czemu będą miały większy dostęp do aktualnych ofert Punktu.

CON1 Kandydat podczas rozmowy z przedstawicielami firmy

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007