Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

GIEŁDA PRACY W BYDGOSZCZY

12 i 13 września 2016 roku w bydgoskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży odbyła się giełda pracy na stanowisko inwentaryzator dla osób poszukujących zatrudnienia w wieku do 25 roku życia.

Spotkanie rozpoczęła pośrednik pracy Anetta Kokoszewska przedstawiając ofertę Hufca Pracy oraz CEiPM. Zaprezentowano działalność Młodzieżowego Biura Pracy, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej, ofertę płatnych i bezpłatnych szkoleń oraz projektów. Przedstawione zostały również możliwości wyjazdów zagranicznych do pracy w ramach sieci EURES.

Przedstawiciel międzynarodowej firmy RGIS, wyspecjalizowanej w inwentaryzacjach sieci handlowych, szczegółowo omówił działalność, warunki wynagrodzenia oraz odpowiadał na pytania dotyczące harmonogramu, czasu pracy, a także inwentaryzacji realizowanych poza województwem. W trakcie giełdy przeprowadzono rekrutację na aktualne oferty pracy. Młodzież rozwiązywała testy z analitycznego myślenia. Osoby  zakwalifikowane zostały przeszkolone w zakresie obsługi skanera. W części praktycznej wykonały ćwiczenia  polegające na zliczaniu towaru. Po ukończeniu szkolenia, każdy wypełnił dokumentację oraz określił swoją dyspozycyjność do pracy.

f2 Giełda pracy w CEiPM OHP Bydgoszcz.
f1 Prezentacja oferty.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007